Instruktor ds. kulturalno-oświatowych k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Pracownik biurowy
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Pakiet MS Office
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie, znajomość pakietu MS Office, biegła obsługa komputera.
    Do wynagrodzenia dodatkowo: dodatek stażowy, dodatek motywacyjny.
    Miejsce pracy: ul. Bachusa 7 (Wawer).
    Godziny pracy: 8-16.
    Zgłoszenia: kontakt e-mail: k.szymanska@um.warszawa.pl, kontakt telefoniczny: 22 610-03-53 wew. 4,w godzinach: 7-15.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Do wynagrodzenia dodatkowo: dodtaek stażowy, dodatek motywacyjny
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni)