Multiko Architektura Okien

Specjalista ds. obsługi klienta

  • Bielsko-Biała, śląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma MULTIKO powstała w 2003 roku i od początku swojej działalności działa na rynku okiennej i drzwiowej stolarki budowlanej.

Zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami
  • Przygotowywanie ofert
  • Przygotowywanie umów
  • Obsługa kontraktów (ustalenia szczegółów realizacji)
  • Współraca z projektantami, architektami i konstruktorami
  • Spotkania koordynacyjne
  • Współpraca z dostawcami
  • Współpraca z podwykonawcami

Wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy z rysunkami CAD
  • Biegla obsługa komputera

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Praca przy ciekawych projektach
  • Szkolenie i przyuczenie do pracy
  • Dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna)

Więcej o nas:

  • Administratorem danych osobowych jest Multiko S.C. 43-391 Mazańcowice Mazańcowice 57, NIP: 5471981193. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Multiko S.C. Mazańcowice 57 43-391 Mazańcowice
Dodana
Wygasa (za 26 dni)