MASTER - ODPADY I ENERGIA

Specjalista ds. usług zewnętrznych

  • Tychy, śląskie

Specjalista ds. transportu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

MASTER - Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach jest nowoczesnym, spełniającym najwyższe wymagania Klientów przedsiębiorstwem, wykonującym kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów. Spółka specjalizuje się w wywozie odpadów, unieszkodliwianiu, selektywnej zbiórce oraz energetyce odnawialnej. Master zapewnia swoim Klientom kompleksowość świadczonych usług w zakresie gospodarki odpadami i obrotu surowcami wtórnymi, polegającą na zagospodarowaniu wytwarzanych odpadów w sposób bezpieczny dla środowiska.

MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach jest nowoczesnym, spełniającym najwyższe wymagania Klientów przedsiębiorstwem, wykonującym kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów. Spółka specjalizuje się w wywozie odpadów, unieszkodliwianiu, selektywnej zbiórce oraz energetyce odnawialnej. MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. zapewnia swoim Klientom kompleksowość świadczonych usług w zakresie gospodarki odpadami i obrotu surowcami wtórnymi, polegającą na zagospodarowaniu wytwarzanych odpadów w sposób bezpieczny dla środowiska.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. USŁUG ZEWNĘTRZNYCH w Dziale Logistyki

Zakres obowiązków

  • nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu miasta w tym: letnie i zimowe oczyszczanie miasta
  • przygotowywanie materiałów wyjściowych w tym specyfikacji zamówień
  • bieżąca kontrola realizacji zadań w powierzonym zakresie
  • bieżącą kontrolą rzetelności dokumentów będących podstawą do sporządzania faktur pod względem merytorycznym, rachunkowym i stosowanych kalkulacji,
  • koordynacja, terminowości i poprawności merytorycznej realizacji zadań,
  • opracowywanie planów miesięcznych, rocznych w zakresie oczyszczania miasta (letnie i zimowe),
  • gromadzenie materiałów statystycznych i sporządzanie sprawozdawczości,
    analizowanie dokumentacji wykonywanych czynności zleconych w zakresie oczyszczania,
  • prowadzenie działalności kontrolnej i analitycznej w zakresie przydzielonych zadań.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • co najmniej 2 letni staż pracy na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu podległym zespołem
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność sprawnego planowania i organizowania swojej pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • miłą atmosferę i możliwość rozwoju,

  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • MultiSport.

  • Administratorem danych osobowych jest MASTER - ODPADY I ENERGIA Sp. z o.o. 43-100 Tychy Lokalna 11, NIP: 6462347267. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MASTER - ODPADY I ENERGIA Sp. z o.o. 43-100 Tychy Lokalna 11, NIP: 6462347267 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)