BIOTON S.A.

MAGAZYNIER - KIEROWCA (nazwa stanowiska nie determinuje płci Kandydatów)

  • Macierzysz, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Szukasz stabilnej pracy i dobrej atmosfery?

DOŁĄCZ DO NAS!

FIRMA BIOTON jest pierwszym w Polsce i jednym z 8 światowych producentów substancji aktywnej rekombinowanej insuliny ludzkiej, jak również producentem oraz dystrybutorem na rynkach międzynarodowych form gotowych leczniczych produktów insulinowych przeznaczonych dla Pacjentów.

Zaaplikuj! Być może szukamy właśnie Ciebie.

Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, kontrola i rejestracja dostaw
  • Kompletacja i wydawanie materiałów/produktów do Zakładów Produkcyjnych i Hurtowni Farmaceutycznej
  • Przygotowywanie produktów do wysyłek eksportowych
  • Kontrola warunków przechowywania
  • Inwentaryzacje
  • Higiena pomieszczeń i urządzeń
  • Transport wewnętrzny/zewnętrzny

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
  • Uprawnienia na wózek widłowy ( UDT)
  • Prawo jazdy kat. B, C
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do jej wyrobienia
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • Umiejętność obsługi systemu SAP

Oferujemy

  • Możliwość współtworzenia sukcesu dużej, międzynarodowej firmy biotechnologicznej
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie oraz Global Doctors)
  • Kafeterię benefitową
  • Premię kwartalną zgodną z regulaminem
  • Program emerytalny (PPE)
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Bezpłatne dojazdy busem pracowniczym z Warszawy i z Ożarowa Mazowieckiego
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest BIOTON S.A. 05-850 Ożarów Mazowiecki Poznańska 12, NIP: 5210082573. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BIOTON S.A. 05-850 Ożarów Mazowiecki Poznańska 12, NIP: 5210082573 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)