JOBWISE

Kontroler jakości z językiem niemieckim. Praca również dla par!

  • Umowa o pracę
    2 500-2 500 € netto / mies.
  • Niemcy zagranica

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,
dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :

Kontroler jakości z językiem niemieckim. Praca również dla par!

Lokalizacje:

86720 Nördlingen

O firmie :

Światowy lider na rynku produkcji ogniw guzikowych do mikrobaterii, Airpodów itp.
Od lat jest synonimem najwyższej jakości akumulatorów litowo-jonowych.

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie inspekcji wizualnych i kontroli jakości
  • przeprowadzanie kontroli pod mikroskopem
  • przeprowadzanie testów podczas produkcji
  • sprawdzanie wyprodukowanych ogniw guzikow (baterii) według katalogów błędów
  • przeprowadzanie pomiarów
  • wprowadzanie danych i dokumentacja w programach PLC
  • inicjowanie blokowania produktu w przypadku odchyleń
  • praca w cleanroomie i związane z tym przestrzeganie najwyższych wytycznych higieny i czystości
  • system pracy 3 zmianowy (4-brygady)

Wymagania

  • własne auto (mile widziane)
  • język niemiecki minimum B1 (komunikatywny w mowie i piśmie)
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości

Oferujemy

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2500 €-netto
  • brak Zeitkonta
  • stabilną pracę na dłuższy okres
  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • pokoje jednoosobowe z dostępem do bezpłatnego wi-fi
  • cykliczne podwyżki i premie
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora
  • Administratorem danych osobowych jest JOBWISE ŁUKASZ FRANKOWSKI 04-238 Warszawa ul. Szpacza 12/73, NIP: 8871724538. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia tej i przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę oraz na przechowywanie moich danych w tym celu przez rok.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)