Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży (z jęz. ukraińskim)

  • Umowa o pracę
    6 000-10 000 zł brutto / mies.
  • Umowa zlecenie
  • Wrocław, dolnośląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy międzynarodową firmą Carrello, która rozwija się konsekwentnie od 10 lat i posiada biura w Ukrainie i w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów dla dzieci, przeważnie wózków dziecięcych. Stale rozwijamy nasz biznes i teraz poszukujemy specjalistę, który dołączy do naszego zgranego zespołu i będzie odpowiedzialny za sprzedaż naszych produktów w Polsce

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej sprzedaży w oparciu o ustalony plan sprzedaży.

  • Praca biurowa 5 dni w tygodniu, sporadyczne delegację na terenie Polski

  • Praca z informacją, jej wyszukiwanie, systematyzowanie i optymalne wykorzystanie.

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami.

  • Pozyskiwanie nowych klientów - identyfikacja (sklepy detaliczne i sklepy internetowe), nawiązywanie pierwszego kontaktu, negocjacje, przygotowywanie ofert.

  • Przeprowadzanie prezentacji w siedzibie Klienta.

  • Analizowanie efektywności swojej pracy.

  • Zacieśnianie współpracy z pośrednikami i potencjalnymi klientami.

  • Udział w wystawach tematycznych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, np. w roli przedstawiciela handlowego, technicznego przedstawiciela handlowego, specjalisty ds. sprzedaży (preferowane doświadczenie w pracy z klientami B2B)

  • Komunikatywna znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

  • Wykształcenie: minimum średnie

  • Kursy/szkolenia/certyfikaty: kursy z zakresu sprzedaży, negocjacji, technik sprzedaży (miłe widziane)

  • Elastyczność, kreatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

    Inne wymagane umiejętności:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność obsługi komputera (w tym programów biurowych)

Oferujemy

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00.

  • Umowę o pracę po okresie próbnym.

  • Wynagrodzenie - stawka + premia (% od sprzedaży). Twoje wynagrodzenie zależy tylko od ciebie.

  • Zwrot kosztów amortyzacji za podróże służbowe transportem własnym.

  • Telefon służbowy.

  • Duże możliwości rozwoju umiejętności osobistych.

  • Elastyczność i otwartość na proponowane zmiany.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • Administratorem danych osobowych jest CARRELLO sp. z o.o. 50-020 Wrocław marsz. Józefa Piłsudskiego 74/320, NIP: 8971890124. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Carrello Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)