Samodzielny referent ( ośrodek dokumentowania budownictwa wojskowego)

  • Zielona Góra, lubuskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe administracja publiczna, bezpieczeństwo publiczne, archiwizacja. Doświadczenie zawodowe przy wykształceniu średnim 4 lata pracy, przy wykształceniu wyższym 2 lata pracy.
    Praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), umiejętność sprawnej organizacji pracy, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia. Poświadczenie bezpieczeństwa do dostępu do informacji oznaczonych klauzulą "TAJNE" lub kandydat podda się postępowaniu sprawdzającemu do dostępu do informacji niejawnych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 950 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni)