Specjalista do spraw personalnych

  • Zalewo, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: Doświadczenie minimum 2 lata w obszarze rekrutacji pracowników. Praktyczna znajomość procesów takich jak: ocena roczna, ścieżki rozwoju, szkolenia, wartościowanie stanowisk, analiza wynagrodzeń. Wykształcenie minimum średnie. Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy. Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania. Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność budowania dobrych relacji i rozwiązywania problemów. Doświadczenie w negocjacjach i mediacjach pracowniczych. Kontakt osobisty lub tel: 089 642 60 02
    Pracodawca oferuje - Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem; Umowa o pracę; Realizację ciekawych projektów HR w firmie z branży automotive, Adekwatne do umiejętności i doświadczenia warunki wynagrodzenia; Szkolenia specjalistyczne oraz szkolenia umiejętności miękkich; Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze organizacji; Program dofinansowanie dojazdów do miejsca pracy;
    Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: w zależności od doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące)