RECOVERY GREEN RECYCLING SUROWCE sp. z o.o.

Brygadzista produkcji - firma recyklingowa

  • Umowa o pracę
    4 500-5 300 zł netto / mies.
  • Chełmek, małopolskie pow. oświęcimski

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma RECOVERY GREEN RECYCLING SP. Z O.O. z siedzibą w Chełmku 32-660, Plac Jana Kilińskiego 1 - poszukuje pracownika na stanowisko: Brygadzista produkcji.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal Aplikuj.pl - skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie kadrą pracowników
  • Zaopatrywanie hali produkcyjnej w potrzebne materiały min. (barwnik itp.)
  • Realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji firmy
  • Dbanie o prawidłowy przebieg i jakość produkcji na każdym jej etapie
  • Przestrzeganie zasad B.H.P.

Wymagania

  • Mile widziene doświadczenie w branży recyklingowej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kierowniczym, brygadzista)
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • Znajomość zasad B.H.P.
  • Gotowość do podjęcia pracy trzyzmianowej ( 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Zdolności komunikacyjne
  • Rzetelność oraz dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia)
  • Administratorem danych osobowych jest RECOVERY GREEN RECYCLING SUROWCE sp. z o.o. 32-660 Chełmek Plac Jana Kilińskiego 1, NIP: 5252579060. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RECOVERY GREEN RECYCLING SUROWCE sp. z o.o. 32-660 Chełmek Plac Jana Kilińskiego 1, NIP: 5252579060 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)