TI Poland Sp. z o.o. Zakład Wieprz

Lider Obsługi Maszyn i Urządzeń

  • Wieprz, śląskie pow. żywiecki

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

TI Fluid Systems (wcześniej TI Automotive) jest światowym liderem w produkcji systemów oraz układów do przenoszenia substancji płynnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma powstała w 1919 r. w Wielkiej Brytanii pod nazwą Tube Investment (TI). Obecnie posiada ponad 130 zakładów w 29 krajach i zatrudnia 23 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży.

TI Poland istnieje od 1996 r. i zatrudnia w swoich 5 zakładach blisko 2 500 osób.

Zakład w Wieprzu istnieje na rynku od 2017 roku i stale się rozwija.

W związku z dynamicznym wzrostem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LIDER OBSŁUGI MASZYN i URZĄDZEŃ

Miejsce pracy: Wieprz k. Żywiec, ul. Przemysłowa 6

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad podległym zespołem pracowników,
  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego
  • Nadzór nad aspektami BHP
  • Wykonywanie zadań produkcyjnych, nadzór i koordynacja pracy na maszynach typu CNC / ATL
  • Przezbrajanie wskazanych maszyn: zmiana narzędzi, zmiana referencji,
  • Programowanie wskazanych maszyn: wprowadzanie nowych referencji i ustawień procesowych
  • Regulacje wskazanych maszyn: modyfikacja parametrów/procesów celem uzyskania wyrobu zgodnego z wymaganiami jakościowymi
  • Nadzór nad aspektami jakościowymi – FPO/LPO kontrola i reakcja na wyniki jakościowe, zarządzanie materiałem niezgodnym, odbiór maszyny po usunięciu awarii,
  • Organizacja pracy na wyznaczonych stanowiskach – przekazywanie pracy na kolejną zmianę, szkolenie współpracowników w ramach nowych uruchomień i/lub modyfikacji, aktywne uczestniczenie w rozwiązywaniu bieżących problemów produkcyjnych,
  • Raportowanie produkcji w systemie wewnętrznym
  • Zgłaszanie awarii w systemie wewnętrznym
  • Utrzymywanie kultury 5S na wyznaczonych stanowiskach, nadzór nad prawidłowa segregacją odpadów

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na maszynach typu CNC / ATL
    • Doświadczenie w pracy na produkcji,
    • Wykształcenie techniczne lub min. zawodowe
    • Znajomość środków kontrolno – pomiarowych
    • Umiejętność czytania instrukcji stanowiskowych,
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
    • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
    • Samodzielność

    Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
    • Dofinasowanie do wypoczynku
    • Dofinansowanie lub sfinansowanie szkoleń, studiów, kursów,
    • Pożyczki zakładowe z ZFŚS, w tym pomoc materialna
    • Kartę MultiSport Plus
    • Prywatną opiekę zdrowotną Medicover
    • Ubezpieczenie grupowe Allianz
    • Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w związku z aplikowaniem do pracy.

      1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TI Poland Sp. z o.o., 43-346 Bielsko-Biała, ul. Bestwińska 143a.

      2. Informacje o ochronie danych osobowych można uzyskać u Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych: ul. Bestwińska 143a, 43-346 Bielsko-Biała.  E-mail: iod@tifs.com

      3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procedury naboru kandydatów do pracy w  TI Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy Bestwińskiej 143a, 43-346 Bielsko-Biała oraz w zakładach powiązanych, w zakresie niezbędnym do jego realizacji. Podstawą prawną takiego przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 pkt a RODO.

      4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres rekrutacji na stanowisko pracy w TI Poland Sp. z o.o. z możliwością ich ponownego wykorzystania w procesie rekrutacyjnym w okresie do 6 miesięcy od daty złożenia, a następnie brakowane.

      5. W przypadku wpływu aplikacji złożonej/przesłanej jako wyraz Pani/Pana woli, bez ogłoszenia o naborze na wakujące stanowisko, Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy od daty wpływu, a następnie będą brakowane.

      6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

      7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

      8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych zawartych w aplikacji złożonej/przesłanej zgodnie z ogłoszeniem TI Poland Sp. z o.o. o naborze do pracy lub w przypadku złożenia/przesłania takiej aplikacji z własnej woli jest warunkiem przystąpienia do procedury naboru do pracy w  TI Poland Sp. z o.o.

      9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych.

      10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą profilowane.

    • OŚWIADCZENIE KANDYDATA NA STANOWISKO PRACY TI POLAND SP. Z O.O. W związku z dobrowolnym przystąpieniem do udziału w naborze do pracy w TI Poland Sp. z o.o. oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
    Dodana
    Wygasa (za 27 dni)