• Kraków, małopolskie

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Key Account Manager

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii sprzedażowej
  • aktywne pozyskiwanie klientów i udział w spotkaniach sprzedażowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy z klientami, tworzenie ofert handlowych
  • kreatywne wsparcie klienta
  • raportowanie bieżącej aktywności handlowej
  • badanie rynku i monitoring działań konkurencji

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w dziale handlowym
  • mile widziana znajomość narzędzi e-marketingu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i w piśmie)
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w kreatywnym zespole
  • pakiet medyczny (po okresie próbnym)
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód do zadań firmowych)
  • możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji
  • luźną atmosferę i brak dress code’u

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. 30-148 Kraków Lindego 14, NIP: 6772203315. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. 30-148 Kraków Lindego 14, NIP: 6772203315 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)