Stażysta (pion karny) : ok.110.2.22.2024

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Pracownik biurowy
  • Uprawnienia: Pakiet MS Office
  • Inne wymagania: niezbędne:
    a) wykształcenie średnie oraz zdany egzamin maturalny
    b) dokładność i odpowiedzialność
    c) bardzo dobra organizacja czasu pracy
    d) znajomość techniki pracy biurowej oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
    e) pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia
    f) niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe
    g) nie może być prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe
    h) wysoka kultura osobista
    i) umiejętność szybkiego pisania na komputerze
    j) umiejętność pracy w zespole

    2) dodatkowe:
    a) doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sądownictwie
    b) znajomość programu Currenda
    c) znajomość ogólnych zagadnień z zakresu ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz Regulaminu urzędowania sądów powszechnych

    3) Wymagane dokumenty i oświadczenia:
    1. podanie o przyjęcie na ww. stanowisko skierowane do Dyrektora Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie
    2. CV
    3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
    4. kserokopie świadectw pracy, jeżeli kandydat poprzednio pracował
    5. Oświadczenia:
    o niekaralności i korzystaniu z pełni praw publicznych;
    oświadczenie, że nie jest prowadzone żadne postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub
    o przestępstwo skarbowe;
    oświadczenie, że kandydat nie jest uczestnikiem ani stroną w postępowaniu przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie;
    oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji na stanowisko stażysta zgodnie z art. 6 ust 1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 26 kwietnia 2016r (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str1)
    oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie
    4) Termin i miejsce składania dokumentów:
    Oferty pracy z zaznaczeniem sygnatury konkursu OK.110.2.22.2024 należy składać:

    Oddział Kadr
    Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa (bud. D, pok. 112) w terminie do dnia 16 lipca 2024 r. osobiście (w zamkniętej kopercie) bądź drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego)

    Konkurs składa się z trzech etapów:
    a) etapu pierwszego - selekcji wstępnej zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymagań formalnych przystąpienia do konkursu
    b) etapu drugiego - praktycznego sprawdzenia umiejętności
    c) etapu trzeciego - rozmowy kwalifikacyjnej

    Lista kandydatów zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana na stronie internetowej Sądu Rejonowego dla Warszawy - Woli w Warszawie w zakładce: Oferty pracy/ konkursy rozpoczęte w dniu 23 lipca 2024 r. wraz z dokładną datą kolejnego etapu konkursu.

    Kandydaci mogą odebrać dokumenty w ciągu 3 miesięcy od dnia zakończenia procedury konkursowej w pokoju 112 bud. D w Oddziale Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie w godz. 830 - 1530, po tym terminie dokumenty zostaną zniszczone komisyjnie.

    7) Unieważnienie konkursu:
    Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.
    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia, wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych nie wynosi co najmniej 6%.
    Pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnością

    Pierwszeństwo w zatrudnieniu mają osoby z niepełnosprawnością, które spełniają wszystkie następujące warunki:
    złożyły w terminie ofertę wraz z dokumentem potwierdzającym niepełnosprawność, spełniają warunki wymienione w ogłoszeniu, po rekrutacji znalazły się w gronie najlepszych kandydatów.

    Miejsce pracy: ul. Kocjana 3
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 918 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)