Medicover Sp. z o.o.

Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kraków, Jasnogórska

  • Kraków, małopolskie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Czy wiesz, że Medicover Healthcare Services w Polsce to ponad 20 biznesów?

Jesteśmy czymś więcej, niż siecią centrów medycznych. Medicover Healthcare Services to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia.  Do naszego portfolio należą między innymi: szpital, sieć aptek, kliniki leczenia niepłodności, salony optyczne, kliniki rehabilitacyjne, kluby fitness, kliniki zdrowia psychicznego i placówki związane z opieką nad osobami starszymi.

Dzięki naszej różnorodności obszarów oferujemy Ci ogromną różnorodność stanowisk i wierzymy, że znajdziesz tu dla siebie miejsce i nieograniczone możliwości rozwoju. Są nas tysiące.

Bo Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej.

Jeśli szukasz pracy, która oprócz satysfakcji da ci poczucie misji dołącz do Nas.

Centrum Medicover

ul. Jasnogórska 1, Kraków

Zakres obowiązków

Masz możliwość pracy w:

punkcie pobrań, gabinecie zabiegowym (wykonywanie badań w zależności od Twoich kwalifikacji). A także, przy przygotowywaniu pacjenta do badań oraz nadzorze nad dokumentacją medyczną.

Szukamy osoby z kursem szczepień.

Wymagania

W Medicover budujemy różnorodny zespół, dopasujemy ofertę do Ciebie. Wystarczy, że posiadasz prawo do wykonywania zawodu. Jeśli posiadasz doświadczenie z pewnością je docenimy. Kliknij Aplikuj i zaznacz odpowiedzi w formularzu.

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • finansowanie kursów specjalistycznych,
  • system zmianowy i elastyczny czas pracy – spokojnie pogodzisz pracę u nas ze swoimi pasjami, opieką nad dziećmi oraz innymi zobowiązaniami,
  • wolne niedziele i święta,
  • program poleceń wewnętrznych - otrzymuj premie za polecenia znajomych do pracy,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • nowoczesne miejsce pracy,
  • jasny podział obowiązków.

RE/2024/P

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Medicover Sp. z o.o. 00-807 Warszawa Al. Jerozolimskie 96, NIP: 5251577627. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)