Instalator - Monter pomp ciepła

  • Umowa o pracę
    2 600-4 000 € netto / mies.
  • Umowa zlecenie
  • Niemcy zagranica

Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Oferty pracy dla hydraulików i monterów do zespołu instalacyjnego pomp ciepła (pompy Tiepla)

Zakres obowiązków

zakres obowiązków

Oferty pracy dla hydraulików i monterów do zespołu instalacyjnego pomp ciepła (pompy Tiepla). Bezpośredni pracodawca.
Praca na terenie Niemiec. Harmonogram pracy (przybliżony): Niemcy 4-6 tygodni/ przerwa 1-2 tygodnie.
Zakres prac: Niemcy - montaż pomp ciepła.
Wynagrodzenie (dochód netto miesięcznie na osobę): 2400 - 3600 euro. W zależności od realizacji planu. Plan 6-8 pomp miesięcznie.
Hydraulicy (instalatorzy wodno-kanalizacyjni) do montażu pomp ciepła.
dla hydraulików (instalatorów wodno-kanalizacyjnych): doświadczenie w instalacji pomp ciepła, instalacji ogrzewania w domach, podłączenia kotłowni. Rozpatrujemy CV instalatorów klimatyzacji.

Wymagania

Nasze oczekiwania
dla hydraulików (instalatorów wodno-kanalizacyjnych): doświadczenie w instalacji pomp ciepła, instalacji ogrzewania w domach, podłączaniu kotłowni. Bierzemy pod uwagę CV instalatorów klimatyzacji.
Pożądana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • Instrumenty.
  • Transpor
  • Zakwaterowanie

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BLITZ ECO sp. z o.o. 31-406 Kraków Aleja 29 Listopada 130/516D, NIP: 6793216085 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 8 dni)