Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 04.08.2024
LAMINTEX sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje do pracy na stanowisko

Zakres obowiązków

    • opracowanie, wdrożenie, aktualizacja i nadzór nad prawidłowym działaniem procedur i wytycznych w zakresie ISO, FSC, RODO, Ochrony środowiska
    • prowadzenie, nadzór, raportowanie dot. kontroli podmiotów zewnętrznych związanych z: audytami klientów, kontrolami instytucji państwowych z zakresu RODO, FSC, Ochrony Środowiska, certyfikacją systemu jakości (ISO lub podobnym), w tym: wdrażanie zaleceń, prowadzenie wszelkich niezbędnych uzgodnień, prac organizacyjnych oraz działań korygujących związanych z kontrolami/audytami,
    • bieżąca współpraca z wszystkimi niezbędnymi instytucjami, laboratoriami, innymi podmiotami wymaganymi do prawidłowego funkcjonowania spółki,
    • prowadzenie, nadzór, raportowanie dot. Kontroli/audytów wewnętrznych,
    • aktywny rozwój obszaru certyfikacji celem zapewnienia firmie możliwości oferowania produktów spełniających oczekiwania klientów w zakresie świadectw i certyfikatów ze szczególnym uwzględnieniem trendów ekologicznych,
    • nadzór nad utrzymaniem i aktualizacją ważności wymaganych świadectw, atestów i certyfikatów potwierdzających jakość produkowanych przez firmę wyrobów oraz wszystkich surowców,
    • szkolenie załogi Lamintex z zakresu RODO, FSC, innych certyfikatów, ochrony środowiska, systemu kontroli Jakości w firmie,
    • organizacja, prowadzenie i nadzór nad procesem reklamacji wewnętrznych oraz zewnętrznych; surowców i wyrobów gotowych,
    • aktywny udział w opracowaniu i ciągłej walidacji systemu kontroli jakości w firmie,
    • opracowywanie analizy ryzyka FMEA, w tym: walidacja, nadzór i raportowanie niezgodności,
    • przygotowywanie analiz i raportów niezgodności jakościowych w tym wprowadzanie uzgodnionych działań korygujących w oparciu o analizę danych

Wymagania

    • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub z zakresu jakości produktu
    • Biegła znajomość jednego z wymienionych języków obcych: j. angielskiego, j. niemieckiego; j. francuskiego
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w tym w zakresie certyfikacji i audytów
    • Znajomość narzędzi jakości FMEA procesu i produktu i ISO 9001
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność planowania i radzenia sobie z problemami

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• umowę o pracę na pełny etat,
• możliwość udziału w grupach projektowych prowadzonych w firmie,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• przyjazną atmosferę.

  • Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji,  zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.
  • Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LAMINTEX Sp. z o.o. z siedzibą 33-300 Nowy Sącz, ul. Węgierska 78, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny itp.) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez LAMINTEX Sp. z o.o. (na podstawie art. 7 uts. 1 RODO).
    Jestem świadoma/y prawa dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: info@lamintex.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.

Visa