• Rząska, małopolskie pow. krakowski

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Zawody: Technik energetyk*
  • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole,dyspozycyjność,odpowiedzialność
  • Inne wymagania: kwalifikacyjne niezbędne: wykształcenie średnie techniczne + 5 letni staż pracy, wykształcenie wyższe techniczne + 3 letni staż pracy, posiadanie kwalifikacji Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) grup I, G1, G2, G3, E i D.
    dodatkowe: doświadczenie zawodowe minimum 3 lata w budownictwie, praktyczna znajomość programów komputerowego kosztorysowania, praktyczna znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania w sytuacjach stresowych przy podwyższonych rygorach czasowych i proceduralnych.
    mile widziane: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej, przynależność do izby inżynierów budownictwa i opłacona składka ubezpieczenia OC doświadczenie zawodowe obejmujące proces i procedury przygotowania formalno-prawnego i dokumentacyjnego robót remontowych do realizacji.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 907 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze 4907,00 zł (brutto) + 10 % premii+ wysługa lat liczona procentowo na podstawie przedstawionych świadectw pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni)