Operator maszyn i urządzeń cnc

  • Zaczernie, podkarpackie pow. rzeszowski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie techniczne
    Doświadczenie przy obróbce profili aluminiowych lub stalowych
    Miele widziane doświadczenie w branży stolarki aluminiowej lub precyzyjnych konstrukcji stalowych
    Dobra wyobraźnia przestrzenna
    kreatywność
    Zdolności manualne, spostrzegawczość, dobra koncentracja uwagi
    Motywacja do pracy, dyspozycyjność, dokładność
    Umiejętność pracy w zespole
    Zaangażowanie w wykonywane zadania
    Mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego
    Gotowość do pracy w systemie III zmianowym

    -Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    -Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
    -Dofinansowane kursy z możliwością zdobycia certyfikowanych uprawnień
    -Pakiety medyczne dla Pracowników
    -Możliwość zdobywania doświadczeń
    -Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni)