Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 07.08.2024
Prosperplast 1 Sp. z o.o.

OPERATOR MASZYN CNC

  • Rybarzowice, śląskie pow. bielski

Frezer

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

Zakres obowiązków

  • obsługa frezarek CNC,
  • obróbka części na podstawie przygotowanej technologii w dziale CAM,
  • samodzielna obróbka części na podstawie rysunku technicznego,
  • kontrola techniczna i ocena jakości wykonanych części,
  • samodzielne uzbrajanie maszyny w niezbędne oprzyrządowanie oraz narzędzia,
  • wykonywanie podstawowych czynności serwisowych obsługiwanych maszyn,
  • dobór narzędzi oraz parametrów obróbki.

Wymagania

  • umiejętność obsługi frezarek CNC w zakresie wykonania części składowych form wtryskowych - wymagane doświadczenie na stanowisku operatora CNC dla maszyn 3 osiowych minimum 2 lata,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora CNC dla maszyn 5-cio osiowych znajomość systemu sterowania HEIDENHAIN, HAAS,
  • znajomość zagadnień obróbki skrawaniem, wiedza i praktyka w zakresie doboru narzędzi i parametrów procesów technologicznych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • obsługa komputera w podstawowym zakresie,
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, dokładność, rzetelność, zaangażowanie,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność w realizacji obowiązków.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim stażem na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • różnorodny pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie dla dzieci do wypoczynku).
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    PROSPERPLAST 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 43-378 Rybarzowice, ul. Wilkowska 968, NIP: 5470200928
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:PROSPERPLAST 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 43-378 Rybarzowice, ul. Wilkowska 968, NIP: 5470200928zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa