Specjalista/ka do spraw jakości

  • Lubawa, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Znajomość zagadnień normy ISO 9001, Praktyczna umiejętność przeprowadzania audytów systemu, procesu i produktu. Praktyczna umiejętność tworzenia planów jakości, Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną, Znajomość metod statystycznych SPC (wskaźniki zdolności procesu, karty kontrolne), Znajomość narzędzi procesu zapewnienia jakości (FMEA, Control Plan, 8D, 5Way, Ishikawa). Doświadczenie w dziale zapewnienia / kontroli jakości w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży automotiv, Komunikatywna znajomość języka angielskiego, Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Prawo jazdy kat.B Kontakt osobisty, mailowy - mwandzlewicZ@lubawa.com.pl lub tel: 781 891 020 - Marcin Wandzlewicz. Pracodawca oferuje: Możliwość rozwoju, Umowę o pracę, Udział w ciekawych projektach, Przyjazną atmosfera, Stabilne zatrudnienie, Pakiet socjalny, Dostęp do szkoleń zewnętrznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące)