Kierownik działu konstrukcji

  • Zalewo, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Doświadczenie minimum 2 lata w obszarze kierowania zespołem. Praktyczna znajomość procesów projektowania konstrukcji stalowych lub/i maszyn. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Umiejętność delegowania zadań i ustalania priorytetów. Wysoka orientacja na realizacje powierzonego celu. Zdolności interpersonalne typu komunikatywność, umiejętność budowania relacji i rozwiązywania konfliktów. Znajomość programów do projektowania 3D. Pracodawca oferuje: Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem; Umowa o pracę; Realizację ciekawych projektów technicznych w firmie z branży automotive: Adekwatne do umiejętności i doświadczenia warunki wynagrodzenia; Szkolenia specjalistyczne oraz szkolenia umiejętności miękkich; Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze organizacji; Program dofinansowanie dojazdów do miejsca pracy; Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach. Kontakt: mailowy - kadry@dam-rob.com.pl lub tel: 089 642 60 01
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: w zależności od doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)