Centrum Stomatologii Medicover

Lekarz Ortodonta - Łódź (Wspieramy w relokacji!)

  • Łódź, łódzkie

Stomatolog

Kontrakt b2b

Część etatu

Ekspert/lider

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Dołącz do naszego zespołu ortodontycznego w Łodzi!
Pracuj w przyjaznym, interdyscyplinarnym zespole specjalistów, gdzie Twoja praca będzie doceniana.

Jeśli jesteś lekarzem na początku swojej drogi zawodowej, lub dopiero kończysz staż, ale masz już za sobą pierwsze doświadczenie w leczeniu, lub asystowaniu lekarzowi z pacjentami ortodontycznymi i upatrujesz swój rozwój w tym kierunku - również skontaktuj się ze mną! Chętnie porozmawiamy o możliwościach przeszkolenia pod okiem naszych najlepszych specjalistów i przedstawimy proponowany przez nas program rozwojowy.

Zakres obowiązków

  • leczenie ortodontyczne prywatnych pacjentów dorosłych i/lub dzieci m.in. aparatami stałymi, ruchomymi i/lub Invisalign®,
  • praca na planach leczenia w ramach interdyscyplinarnego zespołu specjalistów,
  • dbanie o najwyższe standardy leczenia i opieki pacjenta.

Wymagania

  • posiadających prawo wykonywania zawodu,
  • z doświadczeniem w leczeniu aparatami stałymi, ruchomymi i/lub Invisalign®,
  • chętnych na stały rozwój w obszarze ortodoncji,
  • nastawionych na długofalową, owocną współpracę.

Oferujemy

  • elastyczny grafik - u nas to Ty decydujesz o zakresie współpracy,
  • dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii, w tym skanery wewnątrzustne 3Shape i iTero, tomografia Cefla MyRay oraz szeroki zakres aparatów zębowych, m.in. nakładki Invisalign® czy szyny Clear Aligner, dzięki którym zadbasz o wszystkie potrzeby Pacjentów,
  • zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku lokalizacjach od początku współpracy,
  • ścisłą współpracę i możliwość wymiany doświadczeń z najlepszymi specjalistami, w miejscu z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • pracę na 4 ręce z wykwalifikowanymi asystentkami ortodontycznymi,
  • możliwość udziału w konferencjach lekarskich, programie mentoringowym Sokrates i programach szkoleniowych Akademii Medicover oraz w kursach i szkoleniach zewnętrznych na preferencyjnych warunkach,
  • wsparcie Kierownika Stomatologii i pracowników administracyjnych w codziennej pracy,
  • w razie potrzeby zapewnimy także przeszkolenie i pomoc w przygotowaniu do uzyskania certyfikacji Invisalign®.

Dla osób spoza Łodzi, chętnych na dołączenie do naszego zespołu, przygotowaliśmy pakiet relokacyjny:

  • pierwsze spotkanie w formie online, aby nie martwić się dojazdami,
  • dofinansowanie do wynajmu mieszkania przez pierwsze 3 miesiące pracy aż do 80%,
  • wsparcie w akomodacji do nowego miejsca zamieszkania i pokażemy nasze ulubione miejsca - z nami odkryjesz jak piękna jest Łódź!
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Medicover Sp. z o.o. 00-807 Warszawa Al. Jerozolimskie 96,, NIP: 5251577627. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medicover Sp. z o.o. 00-807 Warszawa Al. Jerozolimskie 96,, NIP: 5251577627 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)