BLUE JAY

Lektor języka angielskiego

  • Bielsko-Biała, śląskie

Lektor

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

BLUE JAY

Zakres obowiązków

BLUE JAY BIELSKO BIAŁA - HIGH QUALITY LEARNING EXPERIENCE

Stacjonarna nauka angielskiego dla dorosłych w formacie English Partners (tylko dwóch kursantów na zajęciach).

BLUE JAY Bielsko-Biała to miejsce spotkań, które od wielu lat ułatwia kursantom rozwój językowy w swobodnej i przyjaznej atmosferze.

Wymagania

Zapraszamy do zespołu lektorów języka angielskiego

  • z ponadprzeciętnymi umiejętnościami szkoleniowymi i
  • z doświadczeniem w nauczaniu dorosłych kursantów.

Jeśli jesteś energetyczny, lubisz ludzi, masz entuzjazm do nauczania i potrafisz autentycznie zaangażować się w rozwój kursanta to zgłoś się do BlueJaya a twój potencjał i umiejętności nie tylko zostaną docenione, ale także wskoczą na następny level.

Oferujemy

Uczysz angielskiego i chcesz to robić w fajnym miejscu?

Zapraszamy do BLUE JAYa, tutaj poczujesz się jak u siebie.

Praca w przyjemnej przestrzeni w sercu miasta, z ciekawymi i świadomymi kursantami.

Zapewniamy autorskie materiały do prowadzenia zajęć, które są nietuzinkowe, przystępne, skuteczne i kreatywne.

Systematyczność nauki kursantów wspierana jest przez narzędzia takie jak podcasty Blue Jay oraz aplikacji do nauki słownictwa.

Nasi kursanci świetnie rozwijają się językowo i praca z nimi daje dużo satysfakcji.

Stawka godz. w zależnośći od prezentowanych umiejętności szkoleniowych: 45 - 70zł

  • Administratorem danych osobowych jest MSK ARC. Michał Golińczak 43-300 Bielsko-Biała ul. Poprzeczna 11a, NIP: 5472060561. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Dodana
Wygasa (za 23 dni)