Specjalista ds. nadzoru gospodarki finansowej placówek k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Kontroler finansowy (wymagany staż - lata: 2)
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "poufne",komunikowania, współpracy w zespole, przewidywania i prognozowania szybkiego podejmowania działania
  • Inne wymagania: niezbędne:
    1. Wykształcenie wyższe lub równorzędne.
    2. Doświadczenie zawodowe: powyżej 2 lat w obszarze księgowości budżetowej lub finansów publicznych.
    Pozostałe wymagania niezbędne:
    1. Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne lub zgoda na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu.
    2. Znajomość języka angielskiego lub innego na poziomie B1.
    3. Znajomość ustaw: o finansach publicznych i aktów wykonawczych, o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych i aktów wykonawczych, o rachunkowości i aktów wykonawczych, Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych.
    4. Znajomość zagadnień z zakresu finansów publicznych i prawa zamówień publicznych.
    5. Umiejętność: współpracy, komunikacji, analitycznego myślenia.
    6. Zorientowanie na osiąganie celów, samodzielność i inicjatywa.
    7. Posiadanie obywatelstwa polskiego.
    8. Korzystanie z pełni praw publicznych.
    9. Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.
    dodatkowe:
    1. Wykształcenie wyższe lub równorzędne z dziedziny nauk ekonomicznych.
    2. Doświadczenie zawodowe: powyżej 1 roku w jednostkach sektora finansów publicznych lub w placówce zagranicznej.
    Pozostałe wymagania dodatkowe:
    1. Znajomość języka angielskiego lub innego na poziomie B2.
    2. Znajomość aktów prawnych dotyczących działalności finansowo-administracyjnej placówek zagranicznych.
    3. Umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych, np. egeria.

    Praca w godz.: 8:00-16:00. Pierwsza umowa na okres 1 roku.

    Aplikowanie wyłącznie poprzez formularz na BIP MSZ: Więcej informacji o ofercie i formularz aplikacyjny są dostępne na stronie:

    [Kontakt: e-mail: rekrutacja@msz.gov.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 300 do 7 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni)