• Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne
  • Inne wymagania: W przypadku wykształcenia średniego wymagany jest 6-letni staż pracy, przy wykształceniu wyższym wymagany jest 3-letni staż pracy.

    niezbędne:
    - obywatelstwo polskie lub obywatelstwo krajów Unii Europejskiej lub innych państw, których obywatelom przysługuje na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
    - pełna zdolność do czynności prawnych oraz z korzystanie z pełni praw publicznych;
    - brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
    - posiada dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku;
    - wykształcenie i staż pracy wykształcenie wyższe ekonomiczne (staż pracy min. 3 lata) lub średnie ekonomiczne (staż pracy min. 6 lata);
    - znajomość przepisów prawnych i zagadnień dotyczących:
    - ustawy o finansach publicznych,
    - ustawy o rachunkowości,
    - ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
    - ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych,
    - ustawy prawo zamówień publicznych,
    - ustawy Karta Nauczyciela, Kodeks pracy;
    - umiejętność biegłej obsługi komputera;
    - umiejętność stosowania właściwych przepisów prawnych z zakresu prowadzenia księgowości,
    - umiejętność redagowania pism,
    - umiejętność analitycznego myślenia,
    - umiejętność kierowania pracą w zespole,
    - znajomość obsługi programu płacowego;
    - rzetelność
    - obowiązkowość,
    - terminowość,
    - komunikatywność,
    - sumienność,
    - dokładność,
    -odpowiedzialność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 7 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pierwsza umowa na czas określony z możliwością przedłużenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni)