Specjalista analityk danych k/m (piaseczno)

  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Specjalista ds. analizy i statystyki

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Analityk baz danych (data scientist) (wymagany staż - lata: 2)
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany,angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Pakiet MS Office,Program Excel,Program T-SQL
  • Inne wymagania: Branża: Sprzedaż;
    Miejsce pracy: Puławska 46, 05-500 Piaseczno, Piaseczno;
    Praca w godzinach: 9-17 lub 8-16,

    - wykształcenie: wyższe;
    - znajomosć Power BI;
    - znajomość T-SQL
    - co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego;
    - wiedza merytoryczna z zakresu analizy danych;
    - dobra znajomość MS Office w szczególności Excel;
    - dobra znajomość SQL;
    - myślenie w kategoriach przepływu danych między systemami informatycznymi;
    - zaawansowana umiejętność analityczna w pracy z danymi;
    - chęć testowania nowych rozwiązań;
    - wsparcie procesów kontroli w obszarze Master Data Management;
    - znajomość technik migracji danych pomiędzy różnymi platformami bazodanowymi i systemowymi;
    - znajomość ekspercka procesu biznesowego i funkcjonalności systemu oraz wpływu parametryzacji systemu na procesy;
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego - minimum poziom B2.

    Mile widziane:
    Orzeczenie o niepełnosprawności

    Kontakt:Tel. 571223850 e-mail: m.cukierska@auchan.pl;
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - praca w ambitnym zespole, pełnym pasji i pozytywnej atmosfery,
    - możliwość pogłębienia wiedzy, zdobycia cennego doświadczenia,
    - rozwój kompetencji społecznych oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, dostęp do platformy e-learningowej),
    - uczestnictwo w wielu ciekawych projektach,
    - prezent powitalny na dobry początek, 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka,
    - pakiet opieki medycznej (Allianz) z szerokim zakresem specjalistów (w tym psychologa) oraz refundacją kosztów leczenia stomatologicznego, Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz),
    - dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł,
    - pożyczki na preferencyjnych warunkach, zapomogi w trudnych sytuacjach losowych,
    - program Poleceń Pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto,
    - akcjonariat Pracowniczy,
    - wolontariat w godzinach pracy, Parking dla pracowników,
    - brak dress codu,
    Narzędzia pracy: laptop, telefon, Praca w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu(CSR).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 23 dni)