Pomoc biurowa w sekcji obsługi prawnej - mazowsze k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Godziny pracy: 7.30-15.30.

    - wykształcenie: Średnie ogólnokształcące;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;

    Niezbędne dokumenty:
    - CV;
    - list motywacyjny;
    - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
    - propozycja stawki godzinowej (brutto);
    - oświadczenie o posiadaniu statusu studenta (jeśli dotyczy);

    Wymagane dokumenty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 19.07.2024 r. na adres:
    Mazowiecki Ośrodek CWCR, ul. Winnicka 1, 02-095 Warszawa z dopiskiem na kopercie "Oferta współpracy - Sekcja Obsługi
    Prawnej - Mazowsze" lub drogą elektroniczną na adres: cwcrwarszawa@ron.mil.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: "Oferta
    współpracy - Sekcja Obsługi Prawnej - Mazowsze". Dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
    O spełnieniu wymogów formalnych i zakwalifikowaniu się oraz o terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci będą
    poinformowani drogą telefoniczną lub drogą elektroniczną (e-msil).

    Kontakt: cwcrwarszawa@ron.mil.pl;
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 372 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Zleceniobiorca będzie wykonywał przedmiot umowy w wymiarze nieprzekraczającym 120 godzin w miesiącu.
    Stawka godzinowa nie mniejsza niż 28,10 zł brutto;
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni)