• Grupa, kujawsko-pomorskie pow. świecki

Instruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie (3 lata doświadczenie), preferowane wyższe (1 rok doświadczenia), udokumentowana praca w zakresie kierowania pojazdami, praca jako instruktor nauki jazdy, posiadanie aktualnego szkolenia warsztaty doskonalenia zawodowego, preferowane posiadanie szerszych uprawnień instruktorskich, prawo jazdy kategorii B,C, C+E, uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B, C, C+E, znajomosć ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym oraz Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami, umowa o pracę na okres próbny, praca na I zmianę w Grupie, wynagrodzenie brutto od 4830 zł/m-c+ 5% premii.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 830 PLN
  • Opis wynagrodzenia: +5% premii
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni)