• Umowa o pracę
    4 300-5 380 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. turystyki, Rezydent

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Referent ds. turystyki

Biuro podróży - touroperator i organizator wyjazdów Margo Travel Wrocław poszukuje kolejnej osoby do zespołu. Nie ukrywam że szukamy kogoś kto nie boi się pracy u organizatora, wie co to wysoki sezon i wie jak trzeba być dyspozycyjnym. Jesteśmy organizatorem wyjazdów dla małych i dużych od 20 lat , mamy tez własny transport autokarowy z działem transportu .
Szukamy osoby od już - do wdrożenia w temat pracy biura .

Zakres obowiązków

  • obsługa od a do z klienta grupowego - Polska i kraje ościenne( od tworzenia programu po rozliczenie ) ,
  • rozliczenia wyjazdów, pilotów, etc
  • pozyskiwanie klientów
  • realizacja zamówień publicznych w sektorze turystyki
  • obsługa linii do Francji w wakacje.
  • inne wynikajace z polityki i charakteru zatrudnienia
  • obsługa social mediów
  • raportowanie

Wymagania

  • praca stacjonarna
  • znajomośc j angielskiego lub niemieckiego
  • znajomośc pakietu office
  • kontakt z klientem
  • znajomosć geografi Europy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenia branżowe
  • wynagrodzenie + prowizję

  • Administratorem danych osobowych jest Margo Travel Małgorzata Hałuszczak Sowa 51-502 Wrocław Mydlana 1, pok 006, 008 , pietro 1 bud. topus, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Margo Travel Małgorzata Hałuszczak Sowa 51-502 Wrocław Mydlana 1, pok 006, 008 , pietro 1 bud. topus, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 24 dni)