• Gdańsk, pomorskie

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów, umiejętność czytania rysunku technicznego/ izometrycznego, znajomość armatury okrętowej, obsługa elektronarzędzi i urządzeń, doświadczenie w pracy z komponentami złącznymi (Mapres, Viega, PVC Gf, Ermeto). Mile widziana umiejętność gięcia rur precyzyjnych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 400 do 5 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: umowę o pracę lub B2B, ubezpieczenie zdrowotne Lux-Med za 1żł, dofinansowanie do karty Multisport w wysokości 80% (30zł za kartę), atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000zł za osobę, dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50km w jedną stronę w wysokości 250zł miesięcznie, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł za osobę, dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto dla osób spoza Gdańska lub zakwaterowanie w hostelu pracowniczym przez 3 miesiące za darmo, bezpłatny transport z Elbląga, dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny (rozliczane 50% lub 100% więcej do podstawy).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni)