Asystent obsługi kas samoobsługowych z orzeczoną niepełnosprawnością

  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie pow. piaseczyński

Kasjer

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,dobra organizacja pracy, komunikatywność,dyspozycyjność
  • Inne wymagania:
    • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
    • wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym
    • aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia
    • zapał i chęci do pracy
    • ukierunkowanie na klienta
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 350 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca dwuzmianowa w godzinach 8:00-20:00

    Pracodawca oferujemy:
    - stabilne warunki zatrudnienia,
    - niezbędne szkolenia,
    - atrakcyjne benefity.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni)