Specjalista oddział rozliczeń międzynarodowych szefostwo finansów (nr 1932)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: konieczne: wykształcenie wyższe.
    dodatkowe:
    1. Preferowane wykształcenie wyższe o specjalności finanse, rachunkowość, logistyka, stosunki międzynarodowe.
    2. Znajomość przepisów krajowych i branżowych w zakresie finansów publicznych.
    3. Obsługa komputera: bardzo dobra znajomość pakietu aplikacji biurowych MS Office (Excel, Word, Power Point).
    4. Umiejętność analizy dokumentów, samodzielnego redagowania pism, interpretacji przepisów określonych w obowiązujących aktach prawnych, analizy informacji ujętych w bazach danych oraz publicznego przedstawiania informacji z obszaru swoich zadań.
    5. Dyspozycyjność.
    6. Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, komunikatywność, samodzielność w pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji.
    7. Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 287 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 6.287 zł (w tym premia regulaminowa 25,00%) + dodatek za wysługę lat.
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni)