Specjalista w sekcji administracji w wbign k/m (oferta nr 139999)

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Praca w godzinach: 7:30 do 15:30;

    - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat);
    - co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego;
    - doświadczenie w obszarze gospodarowania nieruchomościami;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;

    Kontakt: Tel. 22 500 33 79

    Oferta nr 139999 znajduje się na stronie internetowej: bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl w zakładce wolne stanowiska pracy w korpusie służby cywilnej
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 257,08 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat;
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni)