Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Katowice

  • Umowa o pracę
    5 500-7 500 zł brutto / mies.
  • Katowice, śląskie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Niepubliczne Przedszkole o profilu matematyka i kodowanie zaprasza do rekrutacji na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego.

Zakres obowiązków

- Opieka nad przydzieloną grupą dzieci

- Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z podstawą programową

- Ścisła współpraca z rodzicami oraz innymi pracownikami przedszkola

- Czynny udział w działalności przedszkola

- Aktywny uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego

Wymagania

• Kierunkowe wykształcenie - ukończone studia: edukacja przedszkolna i/lub wczesnoszkolna

• Zamiłowanie do matematyki lub informatyki

• Umiejętność pracy w zespole

• Wysoka kultura osobista

• Doświadczenie w pracy z dziećmi od lat 3 mile widziane

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

- Skrócony i elastyczny czas pracy

- Przyjazną i miłą atmosferę

- Podnoszenia swoich kwalifikacji, kursów

- Dodatkowe ubezpieczenie medyczne

- Dodatkowe dni urlopu

- Dodatkowe wynagrodzenie - premia

- Zniżki w przedszkolu lub żłobku dla Twojego dziecka

  • Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 24 dni)