Spółdzielnia SIP ZPCh

Z-ca kierownika wydziału, Specjalista ds. malarni

  • Krosno, podkarpackie pow. Krosno

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Spółdzielnia SIP Krosno poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: siedziba firmy Krosno

Zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad organizacją pracy w dziale malarnia - pakowalnia;

  • Nadzór materiałów zgodnie z obowiązującymi normami dla danego wyrobu i rozliczanie zużycia pod dany wyrób;

  • Bezpośrednia odpowiedzialność nad uruchomieniem produkcji i dotrzymanie terminów realizacji, zleceń produkcyjnych według obowiązującego harmonogramu produkcyjnego;

  • Nadzór nad utrzymaniem i magazynowaniem przyrządów produkcyjnych;

  • Nadzorowanie czasu pracy i jego rozliczania podległych pracowników działu;

  • Nadzorowanie prawidłowego wykorzystywania maszyn, przyrządów i materiałów do produkcji wyrobów;

  • Nadzorowanie zgodności wyrobu z jego dokumentacją oraz zapewnienie jak najlepszej jego jaskości;

  • Utrzymanie maszyn i przyrządów w dobrym stanie technicznym zapewniającym wykonanie dalszej produkcji;

  • Uczestniczenie w opracowaniu, wdrażaniu i doskonaleniu procedur jakościowych;

  • Przestrzeganie oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur jakościowych przez podległych pracowników;

  • Poddanie ocenie osiągnięć podległych pracowników oraz motywacja ich do pracy;

  • Sporządzanie sprawozdań, raportów oraz analiz dotyczących działalności działu;

  • Nadzór nad zapoznaniem pracowników podejmujących pracę z zakresem ich obowiązków, sposobem wykonywania ich pracy na wyznaczonych stanowiskach;

  • Organizowanie pracy w sposób zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy jak również osiąganie przez pracowników, przy wykorzystaniu ich uzdolnień i kwalifikacji; wysokiej wydajności i jakości pracy;

  • Prowadzenie ścisłej współpracy z poszczególnymi działami w rozwiązaniu wszelkich problemów.

Wymagania

  • wykształcenie średnie;

  • minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem w firmie produkcyjnej, szczególnie w zarządzaniu lakiernią zautomatyzowaną;

  • dobra, ogólna wiedza techniczna;

  • umiejętność identyfikacji problemów i ich rozwiązywania;

  • mile widziana znajomość MS Office, programu SAP;

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu oraz predyspozycje do zarządzania zespołem;

  • preferowany stopień niepełnosprawności.

Oferujemy

  • stabilną pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy;

  • udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów;

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia SIP ZPCh 38-400 Krosno ul. Czajkowskiego 82, NIP: 6840000933. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 25 dni)