• Chełm, lubelskie pow. Chełm

Nauczyciel

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia lub przedsiębiorczość
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek: ekonomia lub przedsiębiorczość.
    Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku.
    Wysokość proponowanego wynagrodzenia według tabeli wysokości minimalnego wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli (Karta Nauczyciela).
    Wymiar czasu pracy 4,79/18 (0,27 etatu).
    Godziny pracy według planu lekcji.

    KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
    - telefoniczny: 82 563 28 38
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 292,76 do 1 597,05 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokość proponowanego wynagrodzenia według tabeli wysokości minimalnego wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli (Karta Nauczyciela).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni)