Asystentka/Asystent ds. administracyjno-finansowych

  • Umowa o pracę
    4 300-9 000 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne, organizacyjne i menedżerskie członkom Zarządu

  • Zarządzanie przepływem informacji w firmie,

  • Bieżące kontakty z klientami firmy,

  • Obsługa korespondencji, redagowanie pism, fakturowanie

  • Rekrutacja pracowników,

  • Prowadzenie akt osobowych

  • Opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur

  • Przygotowywanie umów dla podwykonawców, sporządzanie raportów finansowych, rozliczanie zleceń

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie w kierunku rachunkowość, finanse lub ekonomia

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Odpowiedzialność, dokładność, umiejętności organizacyjne, punktualność

  • Obsługa komputera, urządzeń oraz programów biurowych (pakiet MS Office)

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z HR (przygotowywanie ogłoszeń o pracę, rekrutacja, szkolenia pracowników)

  • Podstawowa znajomość obsługi programów księgowych

  • Dobra komunikacja, umiejętności interpersonalne oraz umiejętnością pracy w zespole.

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie minimum B1

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Administratorem danych osobowych jest Isopol Sp. z o.o. 52-010 Wrocław Opolska 5, NIP: 8990107800. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Isopol Sp. z o.o. 52-010 Wrocław Opolska 5, NIP: 8990107800 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)