STE CAPITAL Sp z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań deweloperskich

  • Warszawa, mazowieckie

Agent nieruchomości

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

STE CAPITAL oferuje kompleksowe usługi budowlane i remontowe. Nasza profesjonalna kadra inżynieryjna i doświadczeni pracownicy gwarantują najwyższą jakość i terminowość. Realizujemy projekty budowlano-modernizacyjne dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych, obejmujące obiekty mieszkalne, usługowe i przemysłowe. Wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały.

STE Capital Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży mieszkań deweloperskich. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży nieruchomości, jesteś komunikatywny i potrafisz budować trwałe relacje z klientami, to właśnie Ciebie szukamy!

Zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż mieszkań deweloperskich,
  • Doradztwo i obsługa klienta,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych,
  • Aktywny udział w targach mieszkaniowych oraz innych wydarzeniach w celu promocji oferty,
  • Analiza rynku nieruchomości,
  • Współpraca z zespołem mająca na celu realizację wspólnych celów firmy,
  • Raportowanie i analiza wyników sprzedaży dla Zarządu,
  • Obsługa posprzedażowa.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży,
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, profesjonalizm w realizacji powierzonych działań,
  • Umiejętność komunikacji i negocjacji,
  • Znajomość rynku,
  • Umiejętność budowania relacji z klientami,
  • Samodzielność w działaniach,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Elastyczność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • Środowisko sprzyjające zdobywaniu doświadczenia i poszerzaniu umiejętności,
  • Narzędzia i wsparcie potrzebne do skutecznej sprzedaży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest STE CAPITAL Sp z o.o. 10-072 Olsztyn ul. Kotańskiego 4, NIP: 7393927110. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STE CAPITAL Sp z o.o. 10-072 Olsztyn ul. Kotańskiego 4, NIP: 7393927110 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)