• Gdańsk, pomorskie

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: umiejętność czytania rysunków technicznych, umiejętność obsługi giętarki i walcarki do rur, doświadczenie w pracy na jachtach (produkcja relingów i ich montaż), umiejętność sczepiania elementów ze stali nierdzewnej, doświadczenie w spawaniu metodą TIG 141, chęć zdobycia doświadczenia w pracach monterskich na jachtach.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 49 do 50 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy), dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc, zakwaterowanie, darmowy dojazd z Elbląga, prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc, dofinansowanie do karty Multisport, premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni)