• Szczecin, zachodniopomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Praca w pionie głównego księgowego Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Szczecinie

z siedzibą przy ul. Narutowicza 17B.

Zakres obowiązków

Ogólna znajomość zasad prowadzenia gospodarki finansowej.

Ogólna znajomość ustawy o rachunkowośći.

Znajomość pakietu MS Office.

Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, podatku od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych.

Wymagania

Wykształcenie średnie o kierunku ekonomicznym - staż pracy min. 5 lat.

Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym - staż pracy min. 3 lata.

Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych.

Oferujemy

Umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony.

Proponowany termin zatrudnienia od 01.08.2024 r.

  • Administratorem danych osobowych jest Rejonowy Zarząd Infrastruktury 70-240 Szczecin Narutowicza 17B, NIP: 8520803703. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 29 dni)