SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Poszukiwany!

  • Blizne Łaszczyńskiego, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

  • Szkoły Pro Futuro to miejsce, w którym edukacja nabiera wyjątkowego znaczenia. Nasza ponad 30-letnia tradycja w pracy z dziećmi sprawia, że jesteśmy pewni swoich metod i podejścia. Jeśli jesteś nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej to właśnie tutaj znajdziesz inspirujące środowisko do rozwoju swoich umiejętności.
  • Dlaczego warto pracować w Szkołach Pro Futuro?
  • Dwujęzyczny program: Nasze szkoły oferują unikalny dwujęzyczny program nauczania w języku angielskim. Dzięki temu uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę z zakresu podstawowych przedmiotów, ale także rozwijają umiejętność komunikacji w obcym języku.
  • Wysokie wyniki egzaminów: Nasza kadra nauczycielska osiąga doskonałe wyniki w egzaminach zewnętrznych. To dowód na jakość naszej pracy i zaangażowania w edukację.
  • Innowacyjne metody i holistyczne podejście: W Szkołach Pro Futuro stosujemy nowoczesne metody nauczania, które angażują uczniów i rozwijają ich kreatywność. Nasze zajęcia są pełne inspiracji i wyzwań.
  • Wsparcie pedagogiczne: Jesteśmy zespołem, który wspiera się nawzajem. Wspólnie tworzymy przyjazne środowisko dla uczniów i nauczycieli.
  • Rozwój zawodowy: Oferujemy szkolenia i warsztaty, które pomagają nauczycielom rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę.
  • Jeśli jesteś pasjonatem edukacji, chcesz pracować w przyjaznym środowisku i mieć realny wpływ na rozwój uczniów, to Szkoły Pro Futuro są miejscem dla Ciebie! Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu.
  • Poszukujemy również nauczyciela języka polskiego oraz pedagoga specjalnego. Dołącz do naszej społeczności edukacyjnej i razem twórzmy przestrzeń, w której każde dziecko może rozwijać swoje talenty i umiejętności.

Zakres obowiązków

  • planowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów;
  • organizowanie różnorodnych form pracy dydaktyczno-wychowawczej;
  • kreowanie pozytywnego, twórczego i wspierającego środowiska edukacyjnego dla dzieci;
  • współpraca z nauczycielami przedmiotowymi uczącymi w danej klasie;
  • uczestnictwo w szkoleniach doskonalących umiejętności pedagogiczne i metodyczne;
  • uczestnictwo w organizacji imprez szkolnych;
  • dbałość o serdeczne relację z uczniami i ich rodzicami.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (min. licencjat) lub ostatni rok studiów;
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z dziećmi, rodzicami oraz innymi nauczycielami;
  • kreatywność w opracowywaniu planów lekcji i zajęć dostosowanych do indywidualnych potrzeb uczniów;
  • pozytywnego nastawienia do pracy z dziećmi oraz gotowości do systematycznego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach doszkalających.

Oferujemy

  • umowa o pracę;
  • stabilizację zatrudnienia;
  • zatrudnienie 30h/tyg.;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość korzystania ze szkoleń;
  • praca w kreatywnym zespole;
  • przyjazną atmosferę;
  • elastyczny grafik;
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
  • możliwość prywatnej opieki medycznej LUX MED;
  • wsparcie specjalistów współpracujących ze szkołą.
  • Administratorem danych osobowych jest SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO 05-082 Stare Babice PRZYSZŁOŚCI 4, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO 05-082 Stare Babice PRZYSZŁOŚCI 4, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)