Wutkowski Sp. z o.o.

Kierowca kat.C

  • Śliwice, kujawsko-pomorskie pow. tucholski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Wutkowski Sp. z o.o. Sp.k.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z przepisami ruchu drogowego
  • Przewożenie towaru na terenie całego kraju
  • Dostarczanie towarów do miejsc oznaczonych w zamówieniach (codzienne powroty do domu)
  • Dbanie o prawidłowe wypełnianie dokumentów
  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych towarów przed uszkodzeniami
  • Kontrola stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem oraz w trakcie podróży
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa w czasie wykonywania zadań służbowych

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowcy kat. C
  • Prawo jazdy kat. C
  • Aktualny kurs przewozu rzeczy
  • Elektroniczna karta kierowcy

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy
  • Administratorem danych osobowych jest WUTKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 89-530 Śliwice ul. Szklanych Domów 1, NIP: 7831694865. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)