• Rzeszów, podkarpackie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
  • Inne wymagania: Opiekun Dziecięcy
    Kwalifikacje Zgodnie z Ustawą z dnia 9 czerwca 2011 o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub inny kierunek obejmujący resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo wychowawczą, bądź ukończoną szkołę przygotowującą do pracy w zawodzie opiekuna dziecięcego bądź pielęgniarki). Ponadto nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

    Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym z dziećmi z niepełnosprawnością, prawo jazdy kat. B, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologicznej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni)