• Stargard, zachodniopomorskie pow. stargardzki

Urzędnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, administracyjne, kierunek: administracyjne, ekonomiczne lub rolnicze
  • Inne wymagania: - znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS,
    - znajomość ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych,
    - znajomość ustawy kodeks postępowania administracyjnego,
    - wysoka kultura osobista,
    - umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych,
    - umiejętność pracy w zespole,
    - orientacja na interesanta,
    - komunikatywność
    - prawo jazdy kat. B .
    Adres miejsca pracy: Placówka Terenowa w Stargardzie, ul. Bydgoska 63; 73-110 Stargard
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł brutto + dodatek za wysługę lat do 20%
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni)