• Umowa zlecenie
    80-90 zł netto / godz.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Psycholog

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Psycholog

Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz

Centrum Psychoterapii Odnaleźć Sens poszukuje wykwalifikowanego psychologa, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam wspierać osoby w ich drodze do zdrowia psychicznego. Jesteśmy renomowaną placówką oferującą szeroki wachlarz usług terapeutycznych, skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych sesji terapeutycznych
  • Diagnozowanie problemów psychologicznych i planowanie terapii
  • Współpraca z innymi specjalistami (np. psychiatrzy, pedagodzy)
  • Prowadzenie dokumentacji psychologicznej
  • Udzielanie wsparcia psychologicznego dla pacjentów oraz ich rodzin

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie psychologii
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku psychologa
  • Umiejętność pracy z różnymi grupami wiekowymi
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielnego prowadzenia terapii
  • Znajomość technik terapeutycznych i diagnostycznych
  • Prawo do wykonywania zawodu psychologa

Mile widziane:

  • Ukończone kursy i szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, psychoterapii systemowej lub innych metod terapeutycznych
  • Doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi, depresją, ADHD czy innymi problemami psychicznymi

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Superwizje
  • Zaplecze socjalne
  • Komfortowo wyposażone gabinety
  • Recepcję, która całkowicie zajmie się obsługą pacjentów
  • Promocję i wyróżnienie na platformie Znany Lekarz
  • Reklamę w social mediach i Google
  • Administratorem danych osobowych jest Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz 85-035 Bydgoszcz Chodkiewicza 19/43, Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz 85-035 Bydgoszcz Chodkiewicza 19c/43, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)