Hotel Ottaviano

Pracownik/Pracowniczka Recepcji & Baru

  • Umowa o pracę
    4 500-6 900 zł brutto / mies.
  • Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Hotelu
  • Obsługa Gości Hotelu w zakresie meldowania i wymeldowania
  • Rozliczanie pobytów, wystawianie faktur
  • Przyjmowanie rezerwacji
  • Obsługa baru przy recepcji
  • Obsługa śniadań
  • Sprzedaż usług hotelowych
  • Udzielanie informacji związanych z pobytem

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Uczciwość i rzetelność
  • J. Angielski lub niemiecki na poziomie min. B1
  • Dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dokładność i szczegółowość

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży hotelowej

Oferujemy

  • Ciekawą, urozmaiconą pracę w kameralnym hotelu w centrum Świnoujścia, jednego z najpiękniejszych kurortów nadbałtyckich
  • Pracę w systemie zmianowym, bez nocnych dyżurów
  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Wsparcie podczas wdrożenia do pracy
  • Posiłki pracownicze
  • Możliwość zakwaterowania (pokoje wieloosobowe)
  • Administratorem danych osobowych jest Hotel Ottaviano 72-600 Świnoujście Monte Cassino 3, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel Ottaviano 72-600 Świnoujście Monte Cassino 3, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)