Pracownik ds. opracowania ładunków

  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP), umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, sumienność, dokładność, rzetelność. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy ze skanerem terminalowym, umiejętność obsługi komputera.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 4 300 zł brutto + premie. Pracodawca oferuje wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medyczne i ubezpieczenia na życiem dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowe, trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej, kartę Multisport na korzystnych warunkach, pocztowe grupy sportowe, karty rabatowe na paliwo oraz zniżki u partnerów biznesowych.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni)