DAMBAT Jastrzębski S.K.A.

Pakowacz urządzeń poserwisowych

  • Umowa o pracę
    5 400-6 500 zł brutto / mies.
  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pow. grodziski

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Dynamicznie rozwijająca się polska firma, producent pomp wodnych, poszukuje do swojego zespołu pracownika fizycznego, odpowiedzialnego za pakowanie urządzeń po serwisowych do wysyłki.

Zakres obowiązków

  • pakowanie urządzeń do wysyłki

  • sprawdzanie zgodności urządzeń do wysyłki z dokumentami

  • współpraca z firmami kurierskimi w zakresie przekazywania gotowych urządzeń do wysyłki

  • właściwe składowanie urządzeń, zabezpieczenie przed uszkodzeniem

  • dbałość o stanowisko pracy

Wymagania

  • Szukamy osób, które są zaangażowane w wykonywaną pracę.
  • Doceniamy sumienność i chęć do pracy.
  • Wystarczy sumienność i pozytywne nastawienie do pracy.
  • Liczymy na osoby nastawione na długą i uczciwą współpracę.
  • Oferta skierowana głównie do mężczyzn ze względu na wagę i gabaryty naszych urządzeń.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę jednozmianową (8-16), wolne weekendy

  • wynagrodzenie podstawowe - 4000zł netto plus dodatki -do 800 zł premii netto(na rękę) plus premia frekwencyjna 10% do podstawy

  • Bardzo dobry dojazd

  • Pakiet medyczny
  • Administratorem danych osobowych jest Dambat Jastrzębski S.K.A. 05-825 Grodzisk Mazowiecki Adamów 50, NIP: 5291844129. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Dambat Jastrzębski S.K.A. 05-825 Grodzisk Mazowiecki Adamów 50, NIP: 5291844129 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)