• Kielce, świętokrzyskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: ; Przyjmowanie towarów do magazynu ich weryfikacja.Rozmieszczanie towarów w magazynie na wyznaczonej powierzchni magazynowej. Wydawanie towarów z magazynu na podstawie dokumentów magazynowych.Kompletowanie towarów wysyłanych do klientów
    Prowadzenie inwentaryzacji towaru znajdującego się w magazynie.Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach magazynowych
    ;Doświadczenie i sprawność w operowaniu narzędziami magazynowymi: wózek widłowy. Znajomość programu Subiekt będzie dodatkowym atutem. Efektywne planowanie i realizacja zadań. Współpraca i praca zespołowa z działem odpowiedzialnym za realizację zamówień
    Komunikatywność.Umiejętność pracy w środowisku zmiennych czynników. Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
    Dostępność do pracy I-II zmianowej (6-14; 14-22).
    Pracodawca oferuje; Umowa o pracę wynagrodzenie zasadnicze + premie. Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia. Ubezpieczenie zdrowotne (opłacane przez pracodawcę). Możliwość dofinansowania do Karty Multisport
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni)