MULTISERWIS Sp. z o.o.

Pomocnik Montera Rusztowań Niemcy

  • Niemcy zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE. Od ponad 30 lat budujemy, izolujemy, montujemy rusztowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.

Wspieramy zrównoważony rozwój oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy stabilizację, rozwój i bezpieczeństwo na projektach w całej Europie.

Zdobądź nowe umiejętności i skorzystaj z 3-dniowego kursu pomocnika montera rusztowań
z gwarancją zatrudnienia!
Startujemy w każdy poniedziałek! dołącz do naszej ekipy i rozwijaj się z nami na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków

Twoja Przyszła rola:

  • Wykonywanie prac pomocniczych przy montowaniu, demontowaniu i przebudowywaniu rusztowań na zewnątrz i wewnątrz obiektów,
  • Podawanie/odbieranie elementów rusztowań.

Wymagania

  • Chcęć nauki nowego zawodu,
  • Brak lęku wysokości.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MULTISERWIS Sp. z o.o. 47-300 Krapkowice Prudnicka 40, NIP: 1180021492. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MULTISERWIS Sp. z o.o. 47-300 Krapkowice Prudnicka 40, NIP: 1180021492 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)