SalesHR

Główna Księgowa (branża budowlana)

  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest firma działająca w branży budowlanej

Szukamy osoby na stanowisko

Warszawa

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie 8-osobowym Działem Finansowo-Księgowym
  • Nadzór nad pracą działu księgowości
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, bilansów, RZiS
  • Sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych grupy kapitałowej
  • Aktywny udział przy emisji obligacji korporacyjnych
  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, deklaracji podatkowych CIT, VAT
  • Prowadzenie oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • Kontrola i przygotowanie deklaracji podatkowych
  • Współpraca z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i innymi specjalistami
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorzy, banki)
  • Nadzór nad sporządzaniem obowiązujących sprawozdań statystycznych (GUS/NBP)
  • Wdrożenie KSEF

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównej Księgowej (mile widziane w branży budowlanej)
  • Dobra znajomości MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K (Comarch Optima)
  • Umiejętność sporządzania Sprawozdania Skonsolidowanego dla kilkudziesięciu Spółek
  • Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz prawa bilansowego
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatności i dokładności, inicjatywy i zaangażowania
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe

Oferujemy

  • otwartość na oczekiwania finansowe jeśli chodzi o podstawę - preferowane B2B
  • pracę w bardzo stabilnej firmie działającej w branży deweloperskiej
  • dużą samodzielność
  • pakiet benefitów : min.opieka medyczna
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)